• Неодамнешно
Слободен Испорака Дијамант Рака Мелење Подлога Дијамант Абразивни Подлога Дијамант Полирање Подлога Дрво Polshing Artware Полирање

Слободен Испорака Дијамант Рака Мелење Подлога Дијамант Абразивни Подлога Дијамант Полирање Подлога Дрво Polshing Artware

DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


Дијамант Рака Мелење Подлога Дијамант Абразивни Подлога Дијамант Полирање Подлога Дрво Polshing Artware Polshing

Други карактеристики

Бренд Име:
POGUT
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Големина:
100*70*26mm
Број На Модел На:
no
Примена:
Мелење

Најдобри понуди