• Неодамнешно
Алуминиум легура плоча 5mmx40mm член 6063 алуминиум-T5 оксидација ширина 40mm 5mm дебелина должина 430mm 1pcs

Алуминиум легура плоча 5mmx40mm член 6063 алуминиум-T5 оксидација ширина 40mm 5mm дебелина должина 430mm 1pcs

DEN 72.48

Количина на стоки
Тековен

Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем,
ве молиме контактирајте со нас веднаш. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат ! може да се намали секоја должина !
Тип : Алуминиумска плоча
Материјал : алуминиум 6063-T5
Должина : 43 0mm
Ширина : 40 mm
Дебелина : 5 mm
Пакување содржина : 1pcs 430mmx40mmx5mm
Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.

Други карактеристики

Број На Модел На:
5X40
Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
линеарни железнички

Најдобри понуди