• Неодамнешно
  • -10 %
10pcs со три ПРАВО свиткам нозете 3D печатач MicroSwitch Глувчето Страна Копче Еден Микро Граница Вклучите 1А/125VAC за 3D Печатач

10pcs со три ПРАВО свиткам нозете 3D печатач MicroSwitch Глувчето Страна Копче Еден Микро Граница Вклучите 1А/125VAC

DEN 367.00
DEN 408.00

Количина на стоки
Тековен


ЖЕШКА, 8pcs со три ПРАВО свиткам нозете 3 D печатач Micro Switch Глувчето Страна Копче Еден Микро Граница Вклучите 1А/125 VAC за 3 D Печатач
Опис :
Ова е ВИСТИНСКИОТ ги Свиткам нозете граница вклучите , ако треба ОСТАВИ ги свиткам нозете граница вклучите, ве молиме проверете ја нашата продавница.
Оперативен Температура : -25 ° C -65 ° C
Вчитување на оцени : 125 VAC/ 1 A
Контакт отпор : 500 MΩ
Притисок : AV 300(50 Hz/мин)
Дејство на сила : 70+-20gf
Пакет :
Вклучувајќи 10 парчиња прекинувачи
Плаќање
> Да ја прифатиме Aliexpress Зачувам како нашиот начин на плаќање, за други начин ве молиме контактирајте со нас.
Превозот > Нашите испорака ден за нормално предмети ќе биде околу 5 дена до 15 дена за да на следниве земји : САД, Обединетото Кралство, Франција, Канада, Австралија, Русија.
> Ние ќе брод ќе предмети во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.
>Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точна, па ние само бродот на објекти до вашиот Aliexpress адреса.
>Откако превозот, ние ќе ви ја испратиме следење на број на вашата, тоа обично трае 3 -8 работни дена за да се направи следење на информации на интернет, ако не го примите објект во рок од 30 работни дена ве молиме контактирајте со нас.
Се враќа
> Ако не сте задоволни со вашиот купување за било која причина, можете да се вратите на објектот на нас, ве молиме пратете е-маил до нас, пред да се вратат.
> Тоа мора да се врати во рок од 14 дена, врати превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачот.
>Откако ќе го добиете објект ние ќе замена или рефундирање на вашите пари, но не вклучувајќи го и превозот и ракувањето и осигурување надомест.
>Ако го вратите дел се користи,, ние не можеме да прифатиме тоа и наплата тебе

Други карактеристики

Бренд Име:
REPRAP
Тип На Објект:
Префрлете
Број На Модел На:
KW4-3Z-6

Најдобри понуди