• Неодамнешно
  • -56 %
Трговија на големо 5pcs/многу 3D Печатач Млазницата Целосен Метал M6 навој Млазницата 0.2 мм/0.3 mm/0.4 mm 1.75 mm DIY Reprap Makerbot

Трговија на големо 5pcs/многу 3D Печатач Млазницата Целосен Метал M6 навој Млазницата 0.2 мм/0.3 mm/0.4 mm 1.75 mm DIY

DEN 271.00
DEN 615.36

Количина на стоки
Тековен

3 D Печатач Млазницата Целосен Метал M6 навој Млазницата 0.2 мм/0.3 mm/0.4 mm 1.75 mm DIY Reprap Makerbot Опис :
M6 навој Млазницата
Outter дијаметар : 6mm
Внатрешен дијаметар : 2.0 mm
Големина : 12.5*8мм
Се користи за 3 D Печатач 1.75 mm, DIY Reprap Makerbot
Материјал : Целосна Метал, Меѓународни Бакар(Подобро од другите на пазарот)
Пакет Се Вклучени :
5x млазницата (имаме 0.2 мм,0,3 mm,0.4 mm,три големини,па ве молиме имајте во предвид големината сакате,можете да го изберат мешани големини ,како што се 1pcs 0.2 мм,2 парчиња 0.3 mm,2 парчиња 0.4 mm,ние ќе ја испрати на стандардниот мешани големини 1pcs 0.2 мм,2 парчиња 0.3 mm,2 парчиња 0.4 mm, ако не се напомене)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Млазницата
Бренд Име:
SUNLU
Тип:
Млазницата
Материјал:
Меѓународни Бакар
Функција:
M6 навој
Големина:
0.2mm/0.3mm/0.4mm
Користат За:
1.75 mm Филамент, DIY Reprap Makerbot

Најдобри понуди