• Неодамнешно
BIGTREETECH 10pcs или 30pcs или 50pcs MK8 Истиснување Опрема 1.75 MM или 3ММ за Reprap Makerbot 3D Печатач 9*5*11mm

BIGTREETECH 10pcs или 30pcs или 50pcs MK8 Истиснување Опрема 1.75 MM или 3ММ за Reprap Makerbot 3D Печатач 9*5*11mm

DEN 240.00

Количина на стоки
Тековен


MK8 Истиснување Опрема 1.75 MM или 3ММ за Reprap Makerbot 3 D Печатач 9*5*11mm
Опис :
Големина : 9*5*11mm
Scres : M3
Опрема внатре dismeter : 5mm
Филамент : 1.75 mm
Пакување Листа :
10 или 30 или 50 парчиња X Опрема MK8

Други карактеристики

Големина:
10 Piece, 30 Pieces, 50 Pieces
Бренд Име:
BIQU
Број На Модел На:
WCL000029
Тип На Објект:
макара
Производот :
mk8 истиснување опрема
Големина :
1.75 mm или 3мм

Најдобри понуди