• Неодамнешно
  • -5 %
Funssor Ultimaker 2 алуминиумски легури синхрони појас лизгачот со тока За 8ММ Окно

Funssor Ultimaker 2 алуминиумски легури синхрони појас лизгачот со тока За 8ММ Окно

DEN 1817.00
DEN 1912.80

Количина на стоки
Тековен


UM2 Ultimaker2 алуминиум легура лизгачот, црна крстот лизгачот, синхрони појас лизгачот
Материјал : алуминиум легура
Песок експлозија третман на лизгачот површина
Слики за повикување само, во вид, доколку преработката е технички совршен, надградба, без претходна најава, ви благодариме!!
Може да се отвори редовни фактури и 17% ДДВ фактури (контакт со сервисот за комуникација за специфични прашања, вообичаено е да не се плати веднаш, не комуникација, само порака invalid!! Ви благодариме за вашата соработка.)

Други карактеристики

Број На Модел На:
алуминиум легура синхрони појас лизгачот
Тип На Објект:
Механички Кит/Хардвер Делови
Бренд Име:
Funssor
боја:
Црна

Најдобри понуди