• Неодамнешно
SFU1204 Ballscrew Поддршка FK10 и FF10 натпревар употреба топката завртка 12mm 1204 ballscrew крајот поддршка cnc 1set

SFU1204 Ballscrew Поддршка FK10 и FF10 натпревар употреба топката завртка 12mm 1204 ballscrew крајот поддршка cnc 1set

DEN 322.56

Количина на стоки
Тековен

Па се чувствуваат слободни да контакт. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број,
конкретна причина, се врати на својата цел ID. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Вашето задоволство е многу важен за нас.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем,
ве молиме контактирајте со нас веднаш. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Тип : Топката завртка поддршка нут
FK10 внатрешен дијаметар : 10мм
FF10 внатрешен дијаметар : 8mm
Школка материјал : 45# челик
Се применуваат за : Совпаѓање употреба SFU1204 топката завртка
Пакување содржина : 1pcs FK10 и 1pcs FF10
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Други карактеристики

Големина:
ordinary bearing, angular contact
Бродови Од:
Кина
Бренд Име:
линк cnc
Број На Модел На:
FK10 FF10
Тип На Објект:
Доведе Завртка

Најдобри понуди