• Неодамнешно
DuoWeiSi 3D Печатач Делови SC16UU Метал 16mm Линеарна Топката Имајќи Движење Имајќи За CNC

DuoWeiSi 3D Печатач Делови SC16UU Метал 16mm Линеарна Топката Имајќи Движење Имајќи За CNC

DEN 187.20

Количина на стоки
Тековен

Опис :
SC16 UU Метал 16mm Линеарна Топката Имајќи Pellow Блок Единица Движење Имајќи За CNC
Спецификација :
Материјал : Челик,Алуминиум
Модел : SC16 UU
Вратило ID : 16mm
Тежина : 187 G
Внатрешен Дијаметар : 16mm
Карактеристики :
Универзалната Топката Лежишта е одлично за вас за замена на оштетена Топката Лежишта во вашите уреди да ги подобри ефикасност и заштеда на енергија.
Широко се користи во апарати за дома, индустриски, ниско ниво на бучава и со голема брзина електрични мотори, градежни машини, автомобилски компоненти, пумпи и машини. Непречено движење, ниско ниво на триење, висока цврстина и долг живот. Економски, лесен за одржување замени.
Пакет се вклучени :
1x SC16 UU Линеарно Движење Топката Имајќи

Други карактеристики

Бренд Име:
DUOWEISI
Тип На Објект:
Флексибилни Вратило Спојка

Најдобри понуди